- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Online |
| Nimivõimsus: | 9000 W |
| Näivvõimsus: | 10000 VA |
| Sisendpinge: | 230 V ± 25 % |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz |
| Väljundpinge: | 230 V ± 5 % |
| Pinge reguleerimine: | ± 1 % |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 4 minutit (täiskoormusel) |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 16 x 12V/9Ah |
| Väljundite arv: | 1 tk |
| Ülekandeaeg: | 0 ms |
| Haldustarkvara: | UPSmart rakendus |
| Kaitsmed: | Ülepingekaitse Liigpingekaitse Lühistamiskaitse |
| Põhiomadused: | EPO (Emergency power off) funktsioon Automatic Voltage Regulator (AVR) UPS-i automaatne diagnostikasüsteem Nutikas aku laadimine tööea pikendamiseks USB/RS-232 sideport LCD-ekraan "Külmkäivituse" funktsioon EPO lüliti |
| Rakendus: | keskmise suurusega ettevõte Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 90 % |
| Mõõtmed: | 465 x 191 x 711 mm |
| Kaal: | 62 kg |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: SINUS-PRO-1500E
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: FGB7-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: SINUS-PRO-2000E
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS1000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1200-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS3000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1000/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AT-UPS3000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: AT-UPS2000-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UT1500EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS1200BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: SINUS-PRO-2200E
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS1500-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS04
Kaubamärk: Green Cell
check_circle
check_circle