- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Online |
| Nimivõimsus: | 900 W |
| Näivvõimsus: | 1000 VA |
| Sisendpinge: | 230 V AC ± 25 % |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 5 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | 4 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 4 tundi |
| Aku: | 3 x 12V/9Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 35 minutit @ 200 W, 16 minutit @ 400 W, 12 minutit @ 500 W, 10 minutit @ 600 W, 7.5 minutit @ 700 W, 6.5 minutit @ 800 W, 5.5 minutit @ 900 W |
| Väljundite arv: | 4 tk IEC-320 C13 |
| Haldustarkvara: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Lühis Ülekoormus Ülelaadimiskaitse tühjenemiskaitse Väljundpinge filtreerimine Alalisvoolu filter häiringute kõrvaldamiseks - EMI/RFI Hädaseiskamisnupp EPO (Emergency power off) |
| Tööoleku indikaator: | LCD-ekraan: töörežiim, aku laetuse aste, sisend-/väljundpinge tase, ülekoormuse indikaator, LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Seadmel on pööratav ekraan Suurepärase jõudlusega mikroprotsessor tagab kõrge usaldusväärsuse Funktsioon COLD START käsitsi akutoitele minekuks Automatic Voltage Regulator (AVR) Aku laadimise ja hoolduse juhtimine RS-232-port - Juurdepääs PC-st Kaughaldus - UPSmart rakendus (kaasas) Sisseehitatud EMI, RFI filter Aku asendamine töötamise ajal (kuumvahetus) Võrgukaardi pesa Sobib paigaldamiseks Rack 19" kappi Seade töötab koos toiteadapteritega, millel on aktiivne võimsusteguri korrektsioon (APFC) |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Racki/torni kaks ühes disain |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ~ 95 % (mittekondenseeruv) |
| Kaal: | 11.4 kg |
| Mõõtmed: | 440 x 88 x 320 mm ; RACK 19", 2U |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: VFI-3000-TG
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Kaubamärk: IPS
Tootekood: UPS15
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: SINUS-PRO-500W
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS3000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1200R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM18-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: UT1500EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: ROUTERUPS-30-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: VI-1500-RT/LCD
Tootekood: UPS08
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: VI-1500/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AM12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS1200BK-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: PFM3350-2000L
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle