- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Line-interactive |
| Nimivõimsus: | 1200 W |
| Näivvõimsus: | 2000 VA |
| Sisendpinge: | 145 ... 295 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 220 / 230 / 240 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | 8 ms (tüüpiline), max. 10 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 6 ... 8 tundi |
| Aku: | 2 tk - 12V/9Ah |
| Väljundite arv: | 2 tk CEE 7/3 (Schuko) |
| Haldustarkvara: | ![]() |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Suurepärase jõudlusega mikroprotsessor tagab kõrge usaldusväärsuse Funktsioon COLD START käsitsi akutoitele minekuks Automatic Voltage Regulator (AVR) Automaatne aku laadimine väljalülitatud režiimis helidiagnostika funktsioon |
| Rakendus: | võrgud, serverid, tööjaamad Valvesüsteemid väikeserverid, DVR-id, telekommunikatsiooniseadmed, VoIP riisstvara, arvutid jm |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 5 ... 90 % |
| Kaal: | 12.2 kg |
| Mõõtmed: | 380 x 125 x 225 mm |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: VI-1000-RT/LCD
Tootekood: PFM350-360
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AT-UPS1000BK-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS02
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS2000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: ROUTERUPS-30-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: VI-1500-RT/LCD
Tootekood: UPS15
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: PFM3350-2000L
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AT-UPS2000-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1000/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS650R-RACK
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle