- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Nimivõimsus: | 720 W |
| Näivvõimsus: | 1200 VA |
| Sisendpinge: | 173 V ... 287 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Ülekandeaeg: | 2 ... 7 ms (tüüpiline), max. 10 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 2 tk - 12V/7Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 57 minutit @ 100 W 14 minutit @ 300 W 8 minutit @ 500 W |
| Väljundite arv: | 3 tk CEE 7/3 (Schuko) |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Ülelaadimiskaitse Etherneti liinifilter |
| Tööoleku indikaator: | LCD-ekraan: töörežiim, aku laetuse aste, sisend-/väljundpinge tase, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Generaatoritega ühilduv Kaughaldus - UPSmart rakendus kaasas Sisseehitatud EMI, RFI filter Konfigureeritav häire |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Kaal: | 8.57 kg |
| Mõõtmed: | 348 x 173 x 140 mm |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS1200BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UT2200EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VFI-3000-TG
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: AT-UPS2000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1500/LCD
Tootekood: AT-UPS650-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UT1500EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS850-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-2000-RT/LCD
check_circle
check_circle