- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine - elektrivõrk režiim, puhvri töötamine |
| Toiteadapteri tüüp: | Line-interactive |
| Nimivõimsus: | 1600 W |
| Näivvõimsus: | 2200 VA |
| Sisendpinge: | 170 V ... 270 V AC |
| Sisendsagedus: | 45 ... 65 Hz |
| Väljundpinge: | 216 V ... 245 V AC - Automatic Voltage Regulator (AVR) (elektrivõrk režiim) 230 V AC ± 1 % - aku, puhvri töötamine |
| Väljundsagedus: | 50 Hz ± 0.5 Hz |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | ≤ 4 ms |
| Aku: | 12 V (ei sisaldu komplektis) |
| Väljundite arv: | 2 tk - 1 x CEE 7/5, 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Haldustarkvara: | ![]() |
| Kaitsmed: | Ülekoormus Temperatuur Ülepinge Alapinge Laeng Lühis Ülelaadimiskaitse |
| Tööoleku indikaator: | LED-ekraan : Töörežiimid, Veateate signaal, Ülekoormuse signaal, Töökoormus, Aku laetuse tase, Sisendpinge, Väljundpinge, Voolu sagedus - Väljund |
| Põhiomadused: | Mikroprotsessoriga juhtsüsteem Automatic Voltage Regulator (AVR) Töörežiimid : NORMAL WORKING (elektrivõrk režiim), BATTERY MODE (puhvri töötamine) Aku laadimine Aku laadimisvool : 20 A Pingemuundur (puhas sine-laine) Tõhusus > 92 % Kvaliteetne valmistus |
| Rakendus: | Keskkütteseadmed arvutid võrgud, serverid, tööjaamad Automaatsed väravad Valvesüsteemid RTV Kodumasinad |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur: | 0 °C ... 40 °C |
| Kaal: | 14.5 kg |
| Mõõtmed: | 425 x 230 x 220 mm |
| Tootja / mark: | VOLT Polska |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS2000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: SINUS-PRO-800W-12/230V
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: SINUS-PRO-800E
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: UPS01/LCD
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Kaubamärk: IPS
Tootekood: VI-3000-RT/LCD
Tootekood: UPS07
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS3000/3-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS02
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS1000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-750/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AT-UPS2000R/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: BU650EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS1000-LCD
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle