- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Power adapter type: | Online |
| Nominal power: | 9000 W |
| Apparent Power: | 10000 VA |
| Input voltage: | 230 V ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V ± 5 % |
| Voltage adjustment: | ± 1 % |
| Estimated battery operation time: | 4 minutes (at full load) |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 16 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 1 pcs |
| Transfer time: | 0 ms |
| Management software: | UPSmart application |
| Protections: | Overvoltage protection Overload protection Short-circuit protection |
| Main features: | EPO (Emergency power off) function Automatic Voltage Regulator (AVR) UPS auto diagnostic system Smart battery charging to extend battery lifetime USB/RS-232 communication port LCD display "Cold Start" function EPO switch |
| Application: | medium-sized enterprise Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 90 % |
| Dimensions: | 465 x 191 x 711 mm |
| Weight: | 62 kg |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: COVER-CORE-1K+3X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: UT1050EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: AT-UPS1000RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: SINUS-PRO-500W
Tuotemerkki: VOLT Polska
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: UPS07
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: UPS01/LCD
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS2000-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS08
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS3000/3-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: AM12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: BP12-12
Tuotemerkki: EMU
check_circle
check_circle