- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Nimivõimsus: | 720 W |
| Näivvõimsus: | 1200 VA |
| Sisendpinge: | 230 V AC ± 25 % |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz |
| Ülekandeaeg: | 2 ... 7 ms (tüüpiline), max. 10 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 2 tk - 12V/7Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 41 minutit @ 100 W, 17 minutit @ 200 W, 10 minutit @ 300 W, 6 minutit @ 400 W, 5 minutit @ 500 W , 3 minutit @ 600 W |
| Väljundite arv: | 3 tk CEE 7/3 (Schuko) |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Lühistamiskaitse Väljundi voolutugevuse piiraja Ülepingekaitse Väljundpinge filtreerimine Alalisvoolu filter häiringute kõrvaldamiseks |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Generaatoritega ühilduv COLD START: - Toiteadapteri külmkäivitus Kaughaldus - UPSmart rakendus Sisseehitatud EMI, RFI filter Konfigureeritav häire |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Kaal: | 10.17 kg |
| Mõõtmed: | 330 x 227 x 125 mm |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS1000BK-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Kaubamärk: IPS
Tootekood: AT-UPS1200BK-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-2000/LCD
Tootekood: AT-UPS2000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS1500R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: BU650EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AT-UPS1500S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS850-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS04
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: UPS02
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AM18-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS1500-LCD
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle