- Только онлайн
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Power adapter type: | Online |
| Nominal power: | 9000 W |
| Apparent Power: | 10000 VA |
| Input voltage: | 230 V ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V ± 5 % |
| Voltage adjustment: | ± 1 % |
| Estimated battery operation time: | 4 minutes (at full load) |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 16 x 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 1 pcs |
| Transfer time: | 0 ms |
| Management software: | UPSmart application |
| Protections: | Overvoltage protection Overload protection Short-circuit protection |
| Main features: | EPO (Emergency power off) function Automatic Voltage Regulator (AVR) UPS auto diagnostic system Smart battery charging to extend battery lifetime USB/RS-232 communication port LCD display "Cold Start" function EPO switch |
| Application: | medium-sized enterprise Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 90 % |
| Dimensions: | 465 x 191 x 711 mm |
| Weight: | 62 kg |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Код: VI-2000/LCD
Код: AT-UPS1500S-RT-RACK
Марка: EAST
Код: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Марка: COVER
Код: AT-UPS2000/2-LCD
Марка: EAST
Код: AT-UPS3000-LCD
Марка: EAST
Код: VI-500/R1U
Марка: PowerWalker
Код: AM7.2-6
Марка: EMU
Код: AT-UPS2000RT/2-RACK
Марка: EAST
Код: AT-UPS1500-LED
Марка: EAST
Код: AT-UPS1000S-LCD
Марка: EAST
Код: UT850EG-FR/UPS
Марка: CyberPower
Код: ROUTERUPS-15-POE
Марка: IPS
Код: PFM3350-600
Марка: DAHUA
Код: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Марка: COVER
Код: FGB7-12
Марка: EMU
Код: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Марка: COVER
check_circle
check_circle