- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Line-interactive |
| Nimivõimsus: | 900 W |
| Näivvõimsus: | 1500 VA |
| Sisendpinge: | 167 V ... 295 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Ülekandeaeg: | 4 ms (tüüpiline) |
| Tüüpiline aku laadimisaeg: | 8 tundi |
| Aku: | 2 tk RBP0089 12 V / 7.5 Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 90 minutit @ 60 W, 60 minutit @ 90 W, 27 minutit @ 200 W |
| Väljundite arv: | 4 tk CEE 7/5 |
| Kaitsmed: | Ülepinge Liigpingekaitse Ülelaadimiskaitse Kaitse: DSL / Tel / FAX / Modem - RJ11 / RJ45 |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Sisseehitatud EMI, RFI filter Energy Saving tehnoloogia tagab madalama energiakulu Generaatoritega ühilduv USB väljund seadmete laadimiseks/toite pakkumiseks - 5 V / 2.1 A ( 1 x USB-A, 1 x USB-C ) Etherneti liinifilter - Edastuskiirus (Baudrate) ≤ 1 Gb/s Haldamine programmis PowerPanel - USB-port Konfigureeritav häire |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Kaal: | 9.2 kg |
| Mõõtmed: | 298 x 178 x 148 mm |
| Tootja / mark: | CyberPower |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS3000-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1200BK-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS850-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1500-RT/LCD
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS2000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1200R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS850-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1000BK-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS07
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: UT850EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Kaubamärk: IPS
Tootekood: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Kaubamärk: COVER
check_circle
check_circle