- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 510 W |
| Apparent Power: | 850 VA |
| Input voltage: | 230 V AC ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz |
| Transfer time: | ≤ 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 1 pcs - 12V/8Ah |
| Estimated battery operation time: | 19 minutes @ 100 W 4 minutes @ 300 W 2 minutes @ 400 W |
| Number of outputs: | 2 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Output voltage filtering DC filter to eliminate interferences Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Remote management - UPSmart application included Built-in EMI, RFI filter Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 4.50 kg |
| Dimensions: | 290 x 138 x 95 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS1500S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-3000-RT/LCD
Viite: UT2200EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: EP7.2-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS2000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS850-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS3000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS15
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-750/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS1200R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS03
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS1200-T-LI/LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1500-RT/LCD
check_circle
check_circle