- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Nominal power: | 450 W |
| Apparent Power: | 750 VA |
| Input voltage: | 165 ... 290 V AC |
| Input frequency: | 45 ... 55 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 Hz |
| Voltage adjustment: | ± 10 % |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | max. 4 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 2 x 6V/9Ah |
| Estimated battery operation time: | 0.4 minutes @ 100% load 8.7 minutes @ 50% load |
| Number of outputs: | 4 pcs IEC320 C13 socket |
| Management software: | PowerMaster |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection EPO (Emergency power off) switch |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level Sound signaling - with Mute function |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering "Cold Start" function Expansion slot Battery charge and maintenance control USB/RS-232 communication port |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | RACK |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (non-condensing) |
| Weight: | 8.81 kg |
| Dimensions: | 435 x 235 x 44 mm ; RACK 19", 1U |
| Manufacturer / Brand: | PowerWalker |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS2000/2-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS03
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-1000/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1200R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: AT-UPS1500R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT1050EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: VI-1000-RT/LCD
Viite: UPS01/LCD
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: PFM350-360
Tuotemerkki: DAHUA
check_circle
check_circle