- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1320 W |
| Apparent Power: | 2200 VA |
| Input voltage: | 167 V ... 295 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 4 ms (typical) |
| Typical battery charge time: | 8 hours |
| Battery: | 2 pcs RBP0090 12 V / 9 Ah |
| Estimated battery operation time: | 95 minutes @ 60 W, 70 minutes @ 90 W, 34 minutes @ 200 W |
| Number of outputs: | 4 pcs CEE 7/5 |
| Protections: | Overvoltage Overload protection Overcharge protection Protection: DSL / Tel / FAX / Modem - RJ11 / RJ45 |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Built-in EMI, RFI filter Energy Saving technology - lower energy costs Compatible with power generators USB output for charging / powering devices - 5 V / 2.1 A ( 1 x USB-A, 1 x USB-C ) Ethernet line filter - Baudrate ≤ 1 Gb/s Management with PowerPanel - USB port Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 10.69 kg |
| Dimensions: | 298 x 178 x 148 mm |
| Manufacturer / Brand: | CyberPower |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS10KV-T-ON
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1000/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: UPS06
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS850-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: UT650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: BU650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: UPS13
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: INV07-GC
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS850-T-LI/LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS04
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-1000-RT/LCD
Viite: VI-1500/LCD
check_circle
check_circle