- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Line-interactive |
| Nimivõimsus: | 510 W |
| Näivvõimsus: | 850 VA |
| Sisendpinge: | 230 V AC ± 25 % |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz |
| Ülekandeaeg: | ≤ 10 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 1 tk - 12V/8Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 19 minutit @ 100 W 4 minutit @ 300 W 2 minutit @ 400 W |
| Väljundite arv: | 2 tk CEE 7/3 (Schuko) |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Väljundpinge filtreerimine Alalisvoolu filter häiringute kõrvaldamiseks Ülelaadimiskaitse Laeng |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Kaughaldus - UPSmart rakendus kaasas Sisseehitatud EMI, RFI filter Konfigureeritav häire |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Kaal: | 4.50 kg |
| Mõõtmed: | 290 x 138 x 95 mm |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: INV07-GC
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS850-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS04
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: BU650EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: PFM3350-1000
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: VFI-3000-TG
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: VI-2000/LCD
Tootekood: VI-1500/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AT-UPS2000R/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS02
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: UPS09
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS650-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM18-12
Kaubamärk: EMU
check_circle
check_circle