- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 720 W |
| Apparent Power: | 1200 VA |
| Input voltage: | 230 V AC ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz |
| Transfer time: | 2 ... 7 ms (typical), max. 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 2 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 41 minutes @ 100 W, 17 minutes @ 200 W, 10 minutes @ 300 W, 6 minutes @ 400 W, 5 minutes @ 500 W , 3 minutes @ 600 W |
| Number of outputs: | 3 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Short-circuit protection Output current limiter Overvoltage protection Output voltage filtering DC filter to eliminate interferences |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators COLD START: - Cold start of the power adapter Remote management - UPSmart application Built-in EMI, RFI filter Configurable alarm |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 10.17 kg |
| Dimensions: | 330 x 227 x 125 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS1200BK-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-2000/LCD
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: BU650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: UPS08
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-750/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS650-PLUS
Tuotemerkki: EAST
Viite: PFM3350-1500
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: AT-UPS2000RT/3-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS3000RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS03
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS1500R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS13
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: FGB7-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: EP7.2-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle