- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.8 " CMOS |
| View angle: | 123 ° - Front camera 136 ° - Rear view camera |
| Display: | 9.6 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Compression: | H.265 |
| Resolution of recording video files: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 25 fps - Front camera 1920 x 1080 - Full HD @ 25 fps - Rear view camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode WDR - Wide Dynamic Range 2D NR, 3D NR - Digital Noise Reduction voice control G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection, Audio recording, Night mode, Module GPS - Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed, Rear-view camera mode - The rear-view camera included in the set can be connected to the reversing lights, so that when you engage reverse gear, the image behind the car will automatically appear on the video recorder screen |
| Power supply: | 5 V DC / 3 A USB-C From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.350 kg - Front camera 0.028 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 89 x 58 x 40 mm - Front camera 46 x 31 x 40 mm - Rear view camera Length of the cables : 3.50 m - USB-C / Car charger 5.40 m - Rear view camera / JACK plug 1.30 m - Rear view camera / connection to reversing lights m - 2.00 JACK plug / Module GPS |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Код: TS-DP550B-64G
Марка: TRANSCEND
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: S10
Марка: DAHUA
Код: XB-S3-DUO
Марка: Xblitz
Код: XB-GO3
Марка: Xblitz
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: XB-PRIME
Марка: Xblitz
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: TS-DP250A-64G
Марка: TRANSCEND
Код: S10-DAHUA
Марка: DAHUA
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: XB-NIGHT-2
Марка: Xblitz
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: MIDRIVERC09
Марка: 70MAI
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
check_circle
check_circle