- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| View angle: | 150 ° (Front), 120 ° (Rear) |
| Display: | 9.66 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB min. Class 10 |
| Compression: | H.264 (TS file format) |
| Resolution of recording video files: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 30 fps , 1920 x 1080 - 1080p |
| Operation modes: | Auto recording after power on, Manual recording, Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection, Motion Detection |
| Main features: | G-Sensor - impact and hard braking sensor Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor / manual Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection Automatic reversing camera with auxiliary lines HDR (High Dynamic Range) - the wide range of light dynamics provides a very good distinguishing of details on both the light and the dark areas of the image Cable length for rear camera - 3.5 m |
| Power supply: | From built-in battery From car power adapter (included) - 5 V DC USB-C |
| Estimated battery operation time: | The battery is only used to hold the clock and memory settings |
| Dimensions: | 257 x 72 x 40 mm |
| Weight: | 0.335 kg |
| Manufacturer / Brand: | Xblitz |
| Guarantee: | 2 years |
Код: MIDRIVERC09
Марка: 70MAI
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: S10-DAHUA
Марка: DAHUA
Код: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Марка: IMOU
Код: T5
Марка: DAHUA
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: TS-DP550B-64G
Марка: TRANSCEND
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: S10
Марка: DAHUA
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: XB-S3-DUO
Марка: Xblitz
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: TS-DP250A-32G
Марка: TRANSCEND
Код: FC02
Марка: 70MAI
Код: TS-DP10A-64G
Марка: TRANSCEND
check_circle
check_circle