- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.8 " CMOS |
| View angle: | 123 ° - Front camera 136 ° - Rear view camera |
| Display: | 9.6 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Compression: | H.265 |
| Resolution of recording video files: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 25 fps - Front camera 1920 x 1080 - Full HD @ 25 fps - Rear view camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode WDR - Wide Dynamic Range 2D NR, 3D NR - Digital Noise Reduction voice control G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection, Audio recording, Night mode, Module GPS - Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed, Rear-view camera mode - The rear-view camera included in the set can be connected to the reversing lights, so that when you engage reverse gear, the image behind the car will automatically appear on the video recorder screen |
| Power supply: | 5 V DC / 3 A USB-C From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.350 kg - Front camera 0.028 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 89 x 58 x 40 mm - Front camera 46 x 31 x 40 mm - Rear view camera Length of the cables : 3.50 m - USB-C / Car charger 5.40 m - Rear view camera / JACK plug 1.30 m - Rear view camera / connection to reversing lights m - 2.00 JACK plug / Module GPS |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: XB-PRIME
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: M3PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S5PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S10
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S6
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S6
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S8
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: XB-NIGHT-2
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: A810S
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: XB-Z9
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Tuotemerkki: IMOU
Viite: MIDRIVERC09
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: FC02
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: M200
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: XB-GO3
Tuotemerkki: Xblitz
check_circle
check_circle