- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.9 " CMOS |
| View angle: | 134 ° - Front camera 120 ° - Rear view camera |
| Display: | 3 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Compression: | H.264 |
| Resolution of recording video files: | 1920 x 1080 - 1080p @ 25 fps - Front camera 1280 x 720 - 720p @ 25 fps - Rear view camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Audio recording, Night mode, Module GPS - Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed, Rear-view camera mode - The rear-view camera included in the set can be connected to the reversing lights, so that when you engage reverse gear, the image behind the car will automatically appear on the video recorder screen |
| Power supply: | 5 V DC / 1.5 A mini USB From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.122 kg - Front camera 0.034 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 89 x 58 x 40 mm - Front camera 46 x 31 x 40 mm - Rear view camera Length of the cables : 3.50 m - mini USB / Car charger 5.40 m - Rear view camera / JACK plug 1.15 m - Rear view camera / connection to reversing lights |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: XB-S3-DUO
Марка: Xblitz
Код: S10
Марка: DAHUA
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: TS-DP250A-32G
Марка: TRANSCEND
Код: TS-DP250A-64G
Марка: TRANSCEND
Код: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Марка: IMOU
Код: MIDRIVERC09
Марка: 70MAI
Код: M200
Марка: 70MAI
Код: S10-DAHUA
Марка: DAHUA
Код: S6
Марка: DAHUA
check_circle
check_circle