- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Sensor: | GC4663 |
| View angle: | 150 ° |
| Display: | 3.2 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 512 GB ( min. Class 10 ) |
| Compression: | H.264 |
| Resolution of recording video files: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 30 fps |
| Operation modes: | Continuous recording Parking monitoring mode Playback the records |
| Main features: | 4K UHD support WDR - Wide Dynamic Range Overwriting mode Built-in Wi-Fi module : 2412 ... 2472 MHz, The RoadVideo mobile application is available in the version for the Android system: RoadVideo - Android and for the iOS system: RoadVideo - iOS Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed, G-Sensor - impact and hard braking sensor Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection / Time-lapse recording Motion Detection Audio recording micro SD Memory Card Reader - included Easy and universal mounting system |
| Power supply: | 5 V DC / 2 A USB-C From car power adapter (included) - 5 V DC USB-C |
| Weight: | 0.09 kg |
| Dimensions: | 88 x 34 x 33 mm (without bracket) 88 x 56 x 36 mm (with bracket) 3.35 m - Power cord ( Car lighter plug / USB-C ) |
| Manufacturer / Brand: | Xblitz |
| Guarantee: | 2 years |
Код: XB-S3-DUO
Марка: Xblitz
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: XB-NIGHT-2
Марка: Xblitz
Код: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Марка: IMOU
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: M200
Марка: 70MAI
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: XB-PRIME
Марка: Xblitz
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: FC02
Марка: 70MAI
Код: TS-DP550B-64G
Марка: TRANSCEND
Код: TS-DP10A-64G
Марка: TRANSCEND
check_circle
check_circle