- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| View angle: | 123 ° |
| Display: | ![]() |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Resolution of recording video files: | 2560×1440 - 2K |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module, Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Easy and universal mounting system Compactness tool |
| Power supply: | From car power adapter (included) - 5 V DC, 1.5 A - mini USB |
| Weight: | 0.052 kg |
| Dimensions: | 80 x 48 x 29 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: S10-DAHUA
Марка: DAHUA
Код: XB-GO3
Марка: Xblitz
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: TS-DP250A-64G
Марка: TRANSCEND
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Марка: IMOU
Код: TS-DP550B-64G
Марка: TRANSCEND
Код: XB-NIGHT-2
Марка: Xblitz
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: MIDRIVERC09
Марка: 70MAI
Код: XB-Z9
Марка: Xblitz
check_circle
check_circle