- Только онлайн
- Новое
Код: WM-60ST-01
Марка: GEMBIRD
Код: 6031516
Марка: INTENSO
Код: HC5630/15
Марка: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.9 " CMOS |
| View angle: | 105 ° - Front camera |
| Display: | 3 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Compression: | H.264 |
| Resolution of recording video files: | 3840 x 2160 - 4K UHD - Front camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Audio recording, Module GPS - Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed |
| Power supply: | 5 V DC / 3 A USB-C From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.118 kg - Front camera 0.028 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 88 x 58 x 92 mm - Front camera 46 x 31 x 40 mm - Rear view camera Length of the cables : 3.50 m - USB-C / USB-A 5.40 m - Rear view camera / JACK plug |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Код: S8
Марка: DAHUA
Код: S6
Марка: DAHUA
Код: A810S
Марка: 70MAI
Код: T5
Марка: DAHUA
Код: S5PRO
Марка: DAHUA
Код: TS-DP10A-64G
Марка: TRANSCEND
Код: S10
Марка: DAHUA
Код: FC02
Марка: 70MAI
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: M3PRO
Марка: DAHUA
Код: XB-S3-DUO
Марка: Xblitz
Код: XB-Z9
Марка: Xblitz
Код: XB-NIGHT-2
Марка: Xblitz
Код: M1PRO
Марка: DAHUA
Код: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Марка: IMOU
check_circle
check_circle