- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.9 " CMOS |
| View angle: | 134 ° - Front camera 120 ° - Rear view camera |
| Display: | 3 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Compression: | H.264 |
| Resolution of recording video files: | 1920 x 1080 - 1080p @ 25 fps - Front camera 1280 x 720 - 720p @ 25 fps - Rear view camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Audio recording, Night mode, Module GPS - Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed, Rear-view camera mode - The rear-view camera included in the set can be connected to the reversing lights, so that when you engage reverse gear, the image behind the car will automatically appear on the video recorder screen |
| Power supply: | 5 V DC / 1.5 A mini USB From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.122 kg - Front camera 0.034 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 89 x 58 x 40 mm - Front camera 46 x 31 x 40 mm - Rear view camera Length of the cables : 3.50 m - mini USB / Car charger 5.40 m - Rear view camera / JACK plug 1.15 m - Rear view camera / connection to reversing lights |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: M1PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: M3PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: XB-S3-DUO
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: XB-NIGHT-2
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: XB-Z9
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: S8
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: M1PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S5PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: TS-DP250A-64G
Tuotemerkki: TRANSCEND
Viite: S6
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: MIDRIVERC09
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: S5PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: T5
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: FC02
Tuotemerkki: 70MAI
check_circle
check_circle