- Online only
- New
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.9 " CMOS |
| View angle: | 134 ° - Front camera 120 ° - Rear view camera |
| Display: | 3 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Compression: | H.264 |
| Resolution of recording video files: | 1920 x 1080 - 1080p @ 25 fps - Front camera 1280 x 720 - 720p @ 25 fps - Rear view camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Audio recording, Night mode, Module GPS - Built-in GPS allows to approximate indication of vehicle position and speed, Rear-view camera mode - The rear-view camera included in the set can be connected to the reversing lights, so that when you engage reverse gear, the image behind the car will automatically appear on the video recorder screen |
| Power supply: | 5 V DC / 1.5 A mini USB From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.122 kg - Front camera 0.034 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 89 x 58 x 40 mm - Front camera 46 x 31 x 40 mm - Rear view camera Length of the cables : 3.50 m - mini USB / Car charger 5.40 m - Rear view camera / JACK plug 1.15 m - Rear view camera / connection to reversing lights |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: S6
Brand: DAHUA
Reference: S10
Brand: DAHUA
Reference: M3PRO
Brand: DAHUA
Reference: A810S
Brand: 70MAI
Reference: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Brand: IMOU
Reference: FC02
Brand: 70MAI
Reference: XB-Z9
Brand: Xblitz
Reference: TS-DP550B-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: M1PRO
Brand: DAHUA
Reference: XB-GO3
Brand: Xblitz
Reference: S8
Brand: DAHUA
Reference: MIDRIVERC09
Brand: 70MAI
Reference: M1PRO
Brand: DAHUA
Reference: TS-DP110M-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: T5
Brand: DAHUA
Reference: TS-DP10A-64G
Brand: TRANSCEND
check_circle
check_circle