- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Sensor: | GC4653 |
| View angle: | 140 ° |
| Display: | 2 " LCD |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 256 GB ( min. Class 10, U1, V10 ) |
| Compression: | H.264 (MP4 file format) |
| Resolution of recording video files: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ 30 fps |
| Operation modes: | Auto recording after power on Playback the records |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module : 2412 ... 2484 MHz, Overwriting mode Motion Detection, G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection, Night mode - At night, the camera captures images in black and white (monochrome) mode with increased light sensitivity, Audio recording, WDR - Wide Dynamic Range The DashGo mobile application is available in the version for the Android system: DashGo - Android and for the iOS system: DashGo - iOS micro SD Memory Card Reader - included |
| Power supply: | 5 V DC / 2 A USB-C From car power adapter (included) - 5 V DC USB-C Built-in supercapacitor |
| Weight: | 0.056 kg (without bracket) 0.76 kg (with bracket) |
| Dimensions: | 74 x 46 x 32 mm (without bracket) Length of the cables : 3.45 m - Power cord ( Car lighter plug / USB-C ) |
| Manufacturer / Brand: | Xblitz |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: S8
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S10-DAHUA
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: A810S
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: M1PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: M3PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S8
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: FC02
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: XB-Z9
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: XB-GO3
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: XB-S3-DUO
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: S5PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S10
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: M200
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Tuotemerkki: IMOU
check_circle
check_circle