- Vain verkkokaupasta
- Uusi
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| View angle: | 123 ° |
| Display: | ![]() |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Resolution of recording video files: | 2560×1440 - 2K |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module, Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Easy and universal mounting system Compactness tool |
| Power supply: | From car power adapter (included) - 5 V DC, 1.5 A - mini USB |
| Weight: | 0.052 kg |
| Dimensions: | 80 x 48 x 29 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: A810S
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: S10
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: M3PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S8
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: M200
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: XB-GO3
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: XB-S3-DUO
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: S5PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: S5PRO
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: XB-Z9
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: XB-NIGHT-2
Tuotemerkki: Xblitz
Viite: FC02
Tuotemerkki: 70MAI
Viite: S10-DAHUA
Tuotemerkki: DAHUA
check_circle
check_circle