- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Sensor: | 1/2.9 " CMOS |
| Vaatenurk: | 134 ° - Eesmine kaamera 120 ° - Tahavaatekaamera |
| Kuva: | 3 " IPS |
| Kõlar: | ![]() |
| Mikrofon: | ![]() |
| LED-valgusti: | ![]() |
| Infrapunavalgusti: | ![]() |
| Mälu: | Väline: microSD kaardi pesa (kaart ei kuulu komplekti) |
| Mälukaardi maks. maht: | 128 GB |
| Kompressioon: | H.264 |
| Salvestatud videofailide resolutsioon: | 1920 x 1080 - 1080p @ 25 kaadrit/s - Eesmine kaamera 1280 x 720 - 720p @ 25 kaadrit/s - Tahavaatekaamera |
| Töörežiimid: | Autom. salvestamine sisselülitamisest |
| Mobiiltelefonide tugi: | Android: Tasuta rakendus DH Dashcam iOS (iPhone): Tasuta rakendus DH Dashcam |
| Põhiomadused: | Sisseehitatud Wi-Fi moodul Ülekirjutusrežiim G-Sensor - löögi ja tugeva pidurduse andur, Hetkel aktiivne salvestussektsioon on kirjutuskaitstud - automaatselt pärast G-Sensor-i aktiveerimist Heli salvestamine, Öörežiim, Moodul GPS - Sisseehitatud GPS-i abil on võimalik määrata sõiduki ligikaudne asukoht ja kiirus, Tagurduskaamera režiim - Komplekti kuuluva tahavaatekaamera saab ühendada tagurdustuledega, nii et kui lülitate tagurpidikäigu sisse, ilmub auto taga olev pilt automaatselt videosalvesti ekraanile |
| Toitevarustus: | 5 V DC / 1.5 A mini USB Sõiduki toiteadapteri kaudu (komplektis) |
| Kaal: | 0.122 kg - Eesmine kaamera 0.034 kg - Tahavaatekaamera |
| Mõõtmed: | 89 x 58 x 40 mm - Eesmine kaamera 46 x 31 x 40 mm - Tahavaatekaamera Kaablite pikkus : 3.50 m - mini USB / Autolaadija 5.40 m - Tahavaatekaamera / JACK-tüüpi pistik 1.15 m - Tahavaatekaamera / ühendus tagurdustuledega |
| Tootja / mark: | DAHUA |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: A810S
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S10
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S10-DAHUA
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Kaubamärk: IMOU
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-NIGHT-2
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: XB-GO3
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: XB-PRIME
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: XB-S3-DUO
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: TS-DP250A-64G
Kaubamärk: TRANSCEND
check_circle
check_circle