- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine |
| Nimivõimsus: | 300 W |
| Näivvõimsus: | 500 VA |
| Sisendpinge: | 165 ... 290 V AC |
| Sisendsagedus: | 45 ... 55 Hz |
| Väljundpinge: | 230 V AC |
| Väljundsagedus: | 50 Hz |
| Pinge reguleerimine: | ± 10 % |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | max. 4 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 2 x 6V/7Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 0.8 minutit @ 100% koormus 10.3 minutit @ 50% koormus |
| Väljundite arv: | 4 tk IEC320 C13 pesa |
| Haldustarkvara: | PowerMaster |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Hädaseiskamisnupp EPO (Emergency power off) |
| Tööoleku indikaator: | LCD-ekraan: töörežiim, aku laetuse aste, sisend-/väljundpinge tase Helisignaalid - helitu funktsiooniga |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub "Külmkäivituse" funktsioon Laienduspesa Aku laadimise ja hoolduse juhtimine USB/RS-232 sideport |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | RACK |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (mittekondenseeruv) |
| Kaal: | 7.76 kg |
| Mõõtmed: | 435 x 235 x 44 mm ; RACK 19", 1U |
| Tootja / mark: | PowerWalker |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: VI-750/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Kaubamärk: IPS
Tootekood: AT-UPS1000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS04
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: UPS09
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: UPS02
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: AT-UPS1500S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UT650EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: ROUTERUPS-30-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: INV07-GC
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: UPS13
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS2000-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS03
Kaubamärk: Green Cell
check_circle
check_circle