- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Nimivõimsus: | 30 W |
| Näivvõimsus: | ![]() |
| Sisendpinge: | 100 ... 240 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz |
| Väljundpinge: | 5 V / 9 V / 12 V DC, 15 V / 24 V PoE |
| Aku: | 4 tk Li-Ion - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Väljundite arv: | 1 x USB-A pesa, 1 x 2.1/5.5 mm pesa - 9 / 12 V (lülitatav), 1 x RJ-45 pesa / LAN & PoE-port - 15 / 24 V (lülitatav), 1 x RJ-45 pesa / LAN-port |
| Maks. väljundite koormus: | 2 A @ 5 V USB 2 A @ 9 V (2.1/5.5mm pesa) 2 A @ 12 V (2.1/5.5mm pesa) 1 A @ 15 V (RJ-45 pesa) 1 A @ 24 V (RJ-45 pesa) |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid : Status, 9V väljund, 12V väljund, Aku laadimine 25 % / 50 % / 75 % / 100 % |
| Kaitsmed: | Ülekoormus Laeng Lühis |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub COLD START: - Toiteadapteri külmkäivitus Ülekoormuse signaal Aku laadimise indikaator PoE toiterežiim - juhtmed : 4-5(+), 7-8(-) Funktsiooni RESET nupp |
| Rakendus: | Ruuter / Access Point / Switch Seadmete laadimiseks, näiteks nutitelefonid jne KAAMERAD CCTV |
| Korpuse tüüp: | Desktop |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Kaal: | 0.38 kg |
| Mõõtmed: | 160 x 105 x 28 mm |
| Tootja / mark: | IPS |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: VFI-3000-TG
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: UT1050EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: AT-UPS2000RT/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: PFM3350-2000L
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: VI-2000/LCD
Tootekood: UPS01/LCD
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS2000RT/3-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM7.2-6
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS1000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS18-DC
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS850-PLUS
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle