- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine - Võrgurežiim, puhvri töötamine |
| Nimivõimsus: | 300 W (pidev töötamine) / 600 W (max) |
| Sisendpinge: | 230 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 Hz |
| Väljundpinge: | 230 V AC - Võrgurežiim 230 V AC - aku, puhvri töötamine |
| Väljundsagedus: | 50 Hz |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Aku: | 12 V (ei sisaldu komplektis) |
| Väljundite arv: | 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Haldustarkvara: | ![]() |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Temperatuur Ülepinge Lühis |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid : Power, Veateate signaal |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Aku laadimine Muundur pakub sinusoidpinget, seega saab seda kasutada häiretundlikele seadmetele toite pakkumiseks Kvaliteetne valmistus |
| Rakendus: | Keskküttepumbad Valvesüsteemid RTV |
| Korpuse tüüp: | Seinale paigaldatud, rippuv |
| Kaal: | 1.84 kg |
| Mõõtmed: | 283 x 135 x 79 mm |
| Tootja / mark: | Green Cell |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS1500-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS650BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: PFM3350-1000
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AT-UPS650-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: BP12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS3000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1000/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AM7.2-6
Kaubamärk: EMU
Tootekood: UT1500EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS1200BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1500/LCD
Tootekood: AT-UPS2000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle