- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Online |
| Nimivõimsus: | 6000 W |
| Näivvõimsus: | 6000 VA |
| Sisendpinge: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz @ -20 % / +20 % |
| Väljundpinge: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Võimsustegur: | 1 |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 0.05 Hz |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 4 tundi |
| Aku: | 16 x 12V/9Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 42 minutit - 25% koormus, 16.2 minutit - 50% koormus, 9.2 minutit - 75% koormus, 6 minutit - 100% koormus |
| Väljundite arv: | Terminalid, 8 x IEC320 C13, 2 x IEC320 C19 |
| Haldustarkvara: | ViewPower |
| Kaitsmed: | Lühis Ülekoormus Ülelaadimiskaitse tühjenemiskaitse Väljundpinge filtreerimine REPO (Remote Emergency Power Off)-port |
| Tööoleku indikaator: | LCD-ekraan: töörežiim, aku laetuse aste, sisend-/väljundpinge tase, sagedus, koormus, ülekoormuse indikaator, häire, LED-dioodid : Bypass, LINE, Aku, Viga, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Seadmel on pööratav ekraan Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automaatne möödaviik Funktsioon COLD START käsitsi akutoitele minekuks Aku laadimise ja hoolduse juhtimine RS-232-port, USB-port - Juurdepääs PC-st SNMP - Võrgukaardi pesa Kaughaldus - ViewPower rakendus (kaasas) Inverter (tagab pinge täieliku stabiliseerimise) ( PWM ) Paralleelne töö Sobib paigaldamiseks Rack 19" kappi |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Racki/torni kaks ühes disain |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 45 °C / 0 % ... 95 % (mittekondenseeruv) |
| Kaal: | 62.4 kg |
| Mõõtmed: | 438 x 753 x 173 mm ; RACK 19", 4U |
| Tootja / mark: | COVER |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: FGB7-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS2000/2-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS04
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: VI-1500/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: VI-500/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: SINUS-PRO-500W
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS1000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM7.2-6
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS650R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: AT-UPS850-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000RT/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: INV07-GC
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS1500S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS15
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS1000BK-RACK
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle