- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Nimivõimsus: | 360 W |
| Näivvõimsus: | 650 VA |
| Sisendpinge: | 165 V ... 280 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 10 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Ülekandeaeg: | 4 ms (tüüpiline) |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 1 tk - 12V/7Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 30 minutit @ 60 W, 18 minutit @ 90 W |
| Väljundite arv: | 3 tk |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Ülelaadimiskaitse |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Generaatoritega ühilduv Patenteeritud GreenPower UPS™ Bypass-tehnoloogia tagab äärmiselt madala energiatarbimise Sisseehitatud EMI, RFI filter |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Desktop |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Kaal: | 3.8 kg |
| Mõõtmed: | 240 x 92 x 158 mm |
| Tootja / mark: | CyberPower |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS10KV-T-ON
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000RT/3-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: VI-3000-RT/LCD
Tootekood: BP12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: SINUS-PRO-500W
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS1000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000/2-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1000-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: COVER-FLIX-6K+16X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: VI-1500/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AT-UPS2000-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: PFM3350-1000
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AT-UPS1000BK-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle