- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine |
| Nimivõimsus: | 900 W |
| Näivvõimsus: | 1500 VA |
| Sisendpinge: | 165 ... 290 V AC |
| Sisendsagedus: | 45 ... 55 Hz |
| Väljundpinge: | 230 V AC |
| Väljundsagedus: | 50 Hz |
| Pinge reguleerimine: | ± 10 % |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | max. 4 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 8 tundi |
| Aku: | 4 x 6V/9Ah |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 3.1 minutit @ 100% koormus 12.1 minutit @ 50% koormus |
| Väljundite arv: | 4 tk IEC320 C13 pesa |
| Haldustarkvara: | PowerMaster |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Hädaseiskamisnupp EPO (Emergency power off) |
| Tööoleku indikaator: | LCD-ekraan: töörežiim, aku laetuse aste, sisend-/väljundpinge tase Helisignaalid - helitu funktsiooniga |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub "Külmkäivituse" funktsioon Laienduspesa Aku laadimise ja hoolduse juhtimine USB/RS-232 sideport |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | RACK |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (mittekondenseeruv) |
| Kaal: | 16.31 kg |
| Mõõtmed: | 435 x 400 x 44 mm ; RACK 19", 1U |
| Tootja / mark: | PowerWalker |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS3000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-750/R1U
Kaubamärk: PowerWalker
Tootekood: AM7.2-6
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS3000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: FGB7-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: VI-1500-RT/LCD
Tootekood: AT-UPS2000R/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM18-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: PFM3350-1500
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: SINUS-PRO-500W
Kaubamärk: VOLT Polska
Tootekood: AT-UPS10KV-T-ON
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM5-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS3000RT/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000/2-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle