- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine |
| Toiteadapteri tüüp: | Online |
| Nimivõimsus: | 1800 W |
| Näivvõimsus: | 2000 VA |
| Sisendpinge: | 208 / 220 / 230 / 240 V AC |
| Sisendsagedus: | 40 ... 70 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 208 / 220 / 230 / 240 V AC ± 1 % |
| Väljundsagedus: | 50 / 60 Hz ± 0.1 Hz (akurežiim) |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | 0 ms On-Line 4 ms (tüüpiline) Bypass |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 3 tundi |
| Aku: | 4 x 12V/9Ah |
| Väljundite arv: | 8 tk IEC-320 C13 |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülepinge Liigpingekaitse Hädaseiskamisnupp EPO (Emergency power off) Etherneti filter |
| Täiendav kaitse: | RJ-45 |
| Tööoleku indikaator: | LCD-ekraan: töörežiim, aku laetuse aste, sisend-/väljundpinge tase, ülekoormuse indikaator, Helisignaalid |
| Haldustarkvara: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Põhiomadused: | On-Line topeltmuundamise tehnoloogia Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) "Külmkäivituse" funktsioon Kaughaldus - UPSmart rakendus kaasas Suurepärase jõudlusega mikroprotsessor tagab kõrge usaldusväärsuse UPS-i automaatne diagnostikasüsteem Aku laadimise ja hoolduse juhtimine USB/RS-232 sideport SNMP - Valik |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Racki/torni kaks ühes disain |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ~ 90 % (mittekondenseeruv) |
| Kaal: | 18.1 kg |
| Mõõtmed: | 440 x 88 x 658 mm ; RACK 19", 2U |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: UPS03
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: VI-2000/LCD
Tootekood: AT-UPS1200BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UT850EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: PFM3350-1500
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AT-UPS3000-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS3000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: BP12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AM5-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS2000R/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS09
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: PFM3350-1000
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: INV07-GC
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS1200-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000-LCD
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle