- Online only
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Nominal power: | 360 W |
| Apparent Power: | 650 VA |
| Input voltage: | 165 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Transfer time: | 4 ms (typical) |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 1 pcs - 12V/7Ah |
| Estimated battery operation time: | 30 minutes @ 60 W, 18 minutes @ 90 W |
| Number of outputs: | 3 pcs |
| Protections: | Fuse Overvoltage Overload protection Overcharge protection |
| Operation state indication: | LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Compatible with power generators The patented GreenPower UPS™ Bypass technology ensures extremely low energy consumption Built-in EMI, RFI filter |
| Application: | Surveillance Systems data storage centers network, servers, workstations Industrial Equipment |
| Housing type: | Desktop |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Weight: | 3.8 kg |
| Dimensions: | 240 x 92 x 158 mm |
| Manufacturer / Brand: | CyberPower |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: 12V/2.1A/2.6AH/2.5
Brand: PowerWalker
Reference: COVER-WINTER-3K+6X9AH
Brand: COVER
Reference: SINUS-PRO-500W
Brand: VOLT Polska
Reference: AM12-12
Brand: EMU
Reference: VI-2000/LCD
Reference: AT-UPS1200R-RACK
Brand: EAST
Reference: AT-UPS650R-RACK
Brand: EAST
Reference: UT850EG-FR/UPS
Brand: CyberPower
Reference: AT-UPS1500S-RT-RACK
Brand: EAST
Reference: AT-UPS2000S-LCD
Brand: EAST
Reference: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Brand: COVER
Reference: VFI-3000-TG
Brand: PowerWalker
Reference: VI-750/R1U
Brand: PowerWalker
Reference: AT-UPS10KV-T-ON
Brand: EAST
Reference: AT-UPS1500-LCD
Brand: EAST
Reference: AT-UPS2000-LCD
Brand: EAST
check_circle
check_circle