- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Nimivõimsus: | 18 W |
| Näivvõimsus: | ![]() |
| Sisendpinge: | 12 V DC |
| Väljundpinge: | 12 V / 15 V DC |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 1 tundi |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | 70 minutit - 100% koormus |
| Aku: | 3 tk Li-Ion - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Väljundite arv: | 1 x 2.1/5.5 mm pesa - 12 / 15 V (lülitatav) |
| Maks. väljundite koormus: | 1.5 A @ 12 V (2.1/5.5mm pesa) 1.2 A @ 15 V (2.1/5.5mm pesa) |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid : POW, 12V väljund, 15V väljund, Aku laadimine 25 % / 50 % / 75 % / 100 % |
| Kaitsmed: | Lühistamiskaitse, Alapinge |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Ülekoormuse signaal Aku laadimise indikaator |
| Rakendus: | Ruuter / Access Point / Switch KAAMERAD CCTV |
| Korpuse tüüp: | Desktop |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Kaal: | 0.275 kg |
| Mõõtmed: | 141 x 88 x 27 mm |
| Tootja / mark: | EAST |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: UT850EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: AT-UPS1200-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UT1500EG-FR/UPS
Kaubamärk: CyberPower
Tootekood: PFM3350-2000L
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: VI-1000-RT/LCD
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: PFM3350-1000
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: AM12-12
Kaubamärk: EMU
Tootekood: AT-UPS850-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000/2-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-2000/LCD
Tootekood: PFM3350-600
Kaubamärk: DAHUA
check_circle
check_circle