- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | ligikaudne sine-laine |
| Nimivõimsus: | 360 W |
| Näivvõimsus: | 600 VA |
| Sisendpinge: | 170 V ... 280 V AC |
| Sisendsagedus: | 50 / 60 Hz |
| Väljundpinge: | 230 V AC |
| Väljundsagedus: | 50 Hz ± 0.1 Hz |
| Ülekandeaeg: | 4 ... 8 ms |
| Laadimisaeg (90% mahtuvuse taastamiseks): | 4 ... 6 tundi (tüüpiline) |
| Aku: | 1 tk - 12V/7Ah |
| Väljundite arv: | 2 tk CEE 7/3 (Schuko) |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Liigpingekaitse Ülelaadimiskaitse Laeng |
| Tööoleku indikaator: | LED-dioodid, Helisignaalid |
| Põhiomadused: | Suur sisendpingete vahemik Automatic Voltage Regulator (AVR) Aku laadimine väljalülitatud režiimis Väikesed mõõtmed |
| Rakendus: | Valvesüsteemid andmesalvestuskeskused võrgud, serverid, tööjaamad tööstusseadmed |
| Korpuse tüüp: | Torn |
| Töötemperatuur / suhteline niiskus: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Kaal: | 4.12 kg |
| Mõõtmed: | 279 x 101 x 142 mm |
| Tootja / mark: | DAHUA |
| Garantii: | 3 aastat |
Tootekood: VI-1000-RT/LCD
Tootekood: AT-UPS2000RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS08
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS2000RT/2-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS1200BK-LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Kaubamärk: COVER
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS15
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS02
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS2000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-3000-RT/LCD
Tootekood: AT-UPS1200-T-LI/LED
Kaubamärk: EAST
Tootekood: EP7.2-12T2
Kaubamärk: EMU
check_circle
check_circle