- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Nominal power: | 18 W |
| Apparent Power: | ![]() |
| Input voltage: | 12 V DC |
| Output voltage: | 12 V / 15 V DC |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 1 hours |
| Estimated battery operation time: | 70 minutes - 100% load |
| Battery: | 3 pcs Li-Ion - 3.7 V / 2.2 Ah |
| Number of outputs: | 1 x 2.1/5.5 mm socket - 12 / 15 V (switchable) |
| Maximal outputs load: | 1.5 A @ 12 V (2.1/5.5mm socket) 1.2 A @ 15 V (2.1/5.5mm socket) |
| Operation state indication: | LED diodes : POW, 12V output, 15V output, Battery charging 25 % / 50 % / 75 % / 100 % |
| Protections: | Short-circuit protection, Undervoltage |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Overload signaling Battery charging indication |
| Application: | Router / Access Point / Switch CCTV cameras |
| Housing type: | Desktop |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Weight: | 0.275 kg |
| Dimensions: | 141 x 88 x 27 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: FGB7-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: INV07-GC
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS2000RT/3-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: ROUTERUPS-30-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS1000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AM7.2-6
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS3000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1000BK-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: AT-UPS650-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT650EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: PFM3350-1500
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: VI-1500/LCD
check_circle
check_circle