- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Sensor: | GC4653 |
| Vaatenurk: | 140 ° |
| Kuva: | 2 " LCD |
| Kõlar: | ![]() |
| Mikrofon: | ![]() |
| LED-valgusti: | ![]() |
| Mälu: | Väline: microSD kaardi pesa (kaart ei kuulu komplekti) |
| Mälukaardi maks. maht: | 256 GB ( min. Klass 10, U1, V10 ) |
| Kompressioon: | H.264 (MP4 failivorming) |
| Salvestatud videofailide resolutsioon: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ 30 kaadrit/s |
| Töörežiimid: | Autom. salvestamine sisselülitamisest Salvestuste taasesitamine |
| Põhiomadused: | Sisseehitatud Wi-Fi moodul : 2412 ... 2484 MHz, Ülekirjutusrežiim Liikumistuvastus, G-Sensor - löögi ja tugeva pidurduse andur, Hetkel aktiivne salvestussektsioon on kirjutuskaitstud - automaatselt pärast G-Sensor-i aktiveerimist Parkimise jälgimise režiim - ooterežiimil kaamera hakkab salvestama pärast löögi tuvastamist, Öörežiim - Öösel jäädvustab kaamera pilte mustvalges (monokroomses) režiimis kõrgendatud valgustundlikkusega, Heli salvestamine, Lai dünaamiline ulatus (WDR) Mobiilirakenduse DashGo Android-i süsteemi versioon on saadaval siin: DashGo - Android ja iOS-i süsteemi oma siin: DashGo - iOS micro SD mälukaardi lugeja - kaasas |
| Toitevarustus: | 5 V DC / 2 A USB-C Sõiduki toiteadapteri kaudu (komplektis) - 5 V DC USB-C Sisseehitatud superkondensaator |
| Kaal: | 0.056 kg (ilma klambrita) 0.76 kg (klambriga) |
| Mõõtmed: | 74 x 46 x 32 mm (ilma klambrita) Kaablite pikkus : 3.45 m - Toitejuhe ( Sõiduki sigarisüütaja / USB-C ) |
| Tootja / mark: | Xblitz |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Kaubamärk: IMOU
Tootekood: A810S
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: XB-Z9
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M1PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S8
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M1PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-GO3
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S10
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-S3-DUO
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: TS-DP250A-64G
Kaubamärk: TRANSCEND
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: MIDRIVERC09
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: XB-PRIME
Kaubamärk: Xblitz
check_circle
check_circle