- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Sensor: | GalaxyCore GC2023 CMOS |
| Vaatenurk: | 140 ° |
| Kuva: | 2 " TFT LCD |
| Kõlar: | ![]() |
| Mikrofon: | ![]() |
| LED-valgusti: | ![]() |
| Mälu: | Väline: microSD kaardi pesa (kaart ei kuulu komplekti) |
| Mälukaardi maks. maht: | 64 GB ( min. Klass 10, U1, V10 ) |
| Kompressioon: | H.264 (MOV failivorming) JPG - Piltide salvestamise formaat |
| Salvestatud videofailide resolutsioon: | 1920 x 1080 @ 30 kaadrit/s - Full HD |
| Töörežiimid: | Autom. salvestamine sisselülitamisest Fotokaamera Salvestuste taasesitamine |
| Põhiomadused: | Ülekirjutusrežiim Liikumistuvastus, G-Sensor - löögi ja tugeva pidurduse andur, Hetkel aktiivne salvestussektsioon on kirjutuskaitstud - automaatselt pärast G-Sensor-i aktiveerimist Parkimise jälgimise režiim - ooterežiimil kaamera hakkab salvestama pärast löögi tuvastamist, Heli salvestamine, Öörežiim Lai dünaamiline ulatus (WDR) micro SD mälukaardi lugeja - kaasas |
| Toitevarustus: | 5 V DC / 1 A USB-C Sõiduki toiteadapteri kaudu (komplektis) - 5 V DC USB-C sisseehitatud aku |
| Kaal: | 0.102 kg (ilma klambrita) 0.126 kg (klambriga) |
| Mõõtmed: | 66 x 58 x 34 mm (ilma klambrita) Kaablite pikkus : 3.4 m - Toitejuhe ( Sõiduki sigarisüütaja / USB-C ) 0.6 m - USB-A / USB-C-kaabel |
| Tootja / mark: | Xblitz |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: TS-DP250A-64G
Kaubamärk: TRANSCEND
Tootekood: S10-DAHUA
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-S3-DUO
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S10
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: MIDRIVERC09
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: A810S
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: XB-NIGHT-2
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S8
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M200
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: XB-GO3
Kaubamärk: Xblitz
check_circle
check_circle