- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Sensor: | GC4663 |
| Vaatenurk: | 150 ° |
| Kuva: | 3.2 " IPS |
| Kõlar: | ![]() |
| Mikrofon: | ![]() |
| LED-valgusti: | ![]() |
| Mälu: | Väline: microSD kaardi pesa (kaart ei kuulu komplekti) |
| Mälukaardi maks. maht: | 512 GB ( min. Klass 10 ) |
| Kompressioon: | H.264 |
| Salvestatud videofailide resolutsioon: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 30 kaadrit/s |
| Töörežiimid: | Pidev salvestamine Parkimise valvamise režiim Salvestuste taasesitamine |
| Põhiomadused: | Võrgusalvesti (4K UHD) tugi Lai dünaamiline ulatus (WDR) Ülekirjutusrežiim Sisseehitatud Wi-Fi moodul : 2412 ... 2472 MHz, Mobiilirakenduse RoadVideo Android-i süsteemi versioon on saadaval siin: RoadVideo - Android ja iOS-i süsteemi oma siin: RoadVideo - iOS Sisseehitatud GPS-i abil on võimalik määrata sõiduki ligikaudne asukoht ja kiirus, G-Sensor - löögi ja tugeva pidurduse andur Hetkel aktiivne salvestussektsioon on kirjutuskaitstud - automaatselt pärast G-Sensor-i aktiveerimist Parkimise jälgimise režiim - ooterežiimil kaamera hakkab salvestama pärast löögi tuvastamist / Aegluubisalvestus Liikumistuvastus Heli salvestamine micro SD mälukaardi lugeja - kaasas Lihtne ja universaalne kinnitussüsteem |
| Toitevarustus: | 5 V DC / 2 A USB-C Sõiduki toiteadapteri kaudu (komplektis) - 5 V DC USB-C |
| Kaal: | 0.09 kg |
| Mõõtmed: | 88 x 34 x 33 mm (ilma klambrita) 88 x 56 x 36 mm (klambriga) 3.35 m - Toitejuhe ( Sõiduki sigarisüütaja / USB-C ) |
| Tootja / mark: | Xblitz |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: A810S
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-PRIME
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S10
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S8
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S10-DAHUA
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: FC02
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-S3-DUO
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S8
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M1PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Kaubamärk: IMOU
check_circle
check_circle