- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Sensor: | 1/3.0 " CMOS |
| Vaatenurk: | 121 ° |
| Kuva: | ![]() |
| Kõlar: | ![]() |
| Mikrofon: | ![]() |
| LED-valgusti: | ![]() |
| Infrapunavalgusti: | ![]() |
| Mälu: | Väline: microSD kaardi pesa (kaart ei kuulu komplekti) |
| Mälukaardi maks. maht: | 128 GB |
| Kujutise pakkimisviis: | H.265 |
| Salvestatud videofailide resolutsioon: | 1920 x 1080 - 1080p, Full HD @ 30 kaadrit/s |
| Töörežiimid: | Autom. salvestamine sisselülitamisest |
| Mobiiltelefonide tugi: | Android: Tasuta rakendus DH Dashcam iOS (iPhone): Tasuta rakendus DH Dashcam |
| Põhiomadused: | Sisseehitatud Wi-Fi moodul, Ülekirjutusrežiim G-Sensor - löögi ja tugeva pidurduse andur Hetkel aktiivne salvestussektsioon on kirjutuskaitstud - automaatselt pärast G-Sensor-i aktiveerimist Kaamera nurga reguleerimine - 165 ° Lihtne ja universaalne kinnitussüsteem Kokkusurumistööriist |
| Toitevarustus: | Sõiduki toiteadapteri kaudu (komplektis) - 5 V DC USB-C |
| Kaal: | 0.042 kg |
| Mõõtmed: | 80 x 48 x 29 mm |
| Tootja / mark: | DAHUA |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: S10-DAHUA
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-PRIME
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: XB-GO3
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-S3-DUO
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: M200
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: MIDRIVERC09
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: M1PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: T5
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: TS-DP250A-64G
Kaubamärk: TRANSCEND
Tootekood: FC02
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: XB-NIGHT-2
Kaubamärk: Xblitz
check_circle
check_circle