- Osta järelmaksuga
- Uus
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Vaatenurk: | 150 ° (Front), 120 ° (Tagasi) |
| Kuva: | 9.66 " IPS |
| Kõlar: | ![]() |
| Mikrofon: | ![]() |
| LED-valgusti: | ![]() |
| Mälukaardi maks. maht: | 128 GB min. Klass 10 |
| Kompressioon: | H.264 (TS failivorming) |
| Salvestatud videofailide resolutsioon: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 30 kaadrit/s , 1920 x 1080 - 1080p |
| Töörežiimid: | Autom. salvestamine sisselülitamisest, Käsitsi salvestamine, Parkimise jälgimise režiim - ooterežiimil kaamera hakkab salvestama pärast löögi tuvastamist, Liikumistuvastus |
| Põhiomadused: | G-Sensor - löögi ja tugeva pidurduse andur Hetkel aktiivne salvestussektsioon on kirjutuskaitstud - automaatselt pärast G-Sensor-i aktiveerimist / käsitsi Parkimise jälgimise režiim - ooterežiimil kaamera hakkab salvestama pärast löögi tuvastamist Automaatne tagurduskaamera koos lisajoonega HDR (ülisuure ulatusega pildistamine) - ülisuure ulatusega valguse dünaamika puhul tulevad kujutisel väga hästi esile nii tumedad kui heledad alad Tagumise kaamera kaabli pikkus - 3.5 m |
| Toitevarustus: | Sisseehitatud akult Sõiduki toiteadapteri kaudu (komplektis) - 5 V DC USB-C |
| Ligikaudne akutoitel töötamise aeg: | Akut kasutatakse ainult kella ja mäluseadistuste hoidmiseks |
| Mõõtmed: | 257 x 72 x 40 mm |
| Kaal: | 0.335 kg |
| Tootja / mark: | Xblitz |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: M200
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: S8
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-GO3
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: XB-S3-DUO
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: T5
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: M3PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: FC02
Kaubamärk: 70MAI
Tootekood: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Kaubamärk: IMOU
Tootekood: S5PRO
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: XB-Z9
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: XB-NIGHT-2
Kaubamärk: Xblitz
Tootekood: S10
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: S6
Kaubamärk: DAHUA
check_circle
check_circle