- Online only
- New
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Sensor: | GalaxyCore GC2023 CMOS |
| View angle: | 140 ° |
| Display: | 2 " TFT LCD |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 64 GB ( min. Class 10, U1, V10 ) |
| Compression: | H.264 (MOV file format) JPG - Pictures recording format |
| Resolution of recording video files: | 1920 x 1080 @ 30 fps - Full HD |
| Operation modes: | Auto recording after power on Photo camera Playback the records |
| Main features: | Overwriting mode Motion Detection, G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection, Audio recording, Night mode WDR - Wide Dynamic Range micro SD Memory Card Reader - included |
| Power supply: | 5 V DC / 1 A USB-C From car power adapter (included) - 5 V DC USB-C built-in battery |
| Weight: | 0.102 kg (without bracket) 0.126 kg (with bracket) |
| Dimensions: | 66 x 58 x 34 mm (without bracket) Length of the cables : 3.4 m - Power cord ( Car lighter plug / USB-C ) 0.6 m - USB-A / USB-C cable |
| Manufacturer / Brand: | Xblitz |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: M1PRO
Brand: DAHUA
Reference: TS-DP250A-32G
Brand: TRANSCEND
Reference: S8
Brand: DAHUA
Reference: M200
Brand: 70MAI
Reference: S6
Brand: DAHUA
Reference: M3PRO
Brand: DAHUA
Reference: XB-GO3
Brand: Xblitz
Reference: M3PRO
Brand: DAHUA
Reference: S10-DAHUA
Brand: DAHUA
Reference: TS-DP250A-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: S8
Brand: DAHUA
Reference: XB-NIGHT-2
Brand: Xblitz
Reference: A810S
Brand: 70MAI
Reference: S10
Brand: DAHUA
Reference: XB-PRIME
Brand: Xblitz
Reference: XB-S3-DUO
Brand: Xblitz
check_circle
check_circle