- Online only
- New
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Sensor: | 1/3.0 " CMOS |
| View angle: | 121 ° |
| Display: | ![]() |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Image compression method: | H.265 |
| Resolution of recording video files: | 1920 x 1080 - 1080p, Full HD @ 30 fps |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module, Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Tilt angle adjustment of the camera - 165 ° Easy and universal mounting system Compactness tool |
| Power supply: | From car power adapter (included) - 5 V DC USB-C |
| Weight: | 0.042 kg |
| Dimensions: | 80 x 48 x 29 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: S5PRO
Brand: DAHUA
Reference: XB-NIGHT-2
Brand: Xblitz
Reference: MIDRIVERC09
Brand: 70MAI
Reference: XB-Z9
Brand: Xblitz
Reference: TS-DP10A-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: S5PRO
Brand: DAHUA
Reference: S8
Brand: DAHUA
Reference: S10
Brand: DAHUA
Reference: XB-S3-DUO
Brand: Xblitz
Reference: TS-DP110M-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: A810S
Brand: 70MAI
Reference: XB-GO3
Brand: Xblitz
Reference: S6
Brand: DAHUA
Reference: TS-DP250A-32G
Brand: TRANSCEND
Reference: S8
Brand: DAHUA
Reference: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Brand: IMOU
check_circle
check_circle