- Online only
- New
Reference: WM-60ST-01
Brand: GEMBIRD
Reference: 6031516
Brand: INTENSO
Reference: HC5630/15
Brand: PHILIPS
| Sensor: | CMOS |
| View angle: | 123 ° - Front camera 150 ° - Rear view camera |
| Display: | 1.5 " IPS |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Resolution of recording video files: | 3840 x 2160 - 4K UHD - Front camera 1920 x 1080 - 1080p - Rear view camera |
| Operation modes: | Auto recording after power on |
| Mobile phones support: | Android: DH Dashcam free application iOS (iPhone): DH Dashcam free application |
| Main features: | Built-in Wi-Fi module Overwriting mode G-Sensor - impact and hard braking sensor, Protection of currently recording section against overwriting - automatically after triggering by G-Sensor Parking monitoring mode - stand-by mode camera starts recording after impact detection, Audio recording, Night mode , |
| Power supply: | 5 V DC / 2 A USB-C From car power adapter (included) |
| Weight: | 0.070 kg - Front camera 0.028 kg - Rear view camera |
| Dimensions: | 90 x 56 x 29 mm - Front camera 56 x 41 x 30 mm - Rear view camera Length of the cables : 0.32 m - USB-C / Rear view camera 3.50 m - USB-C / USB-A 5.50 m - Rear view camera |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |
Reference: T5
Brand: DAHUA
Reference: S6
Brand: DAHUA
Reference: S5PRO
Brand: DAHUA
Reference: TS-DP550B-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: XB-GO3
Brand: Xblitz
Reference: M1PRO
Brand: DAHUA
Reference: S8
Brand: DAHUA
Reference: FC02
Brand: 70MAI
Reference: M200
Brand: 70MAI
Reference: S10-DAHUA
Brand: DAHUA
Reference: XB-Z9
Brand: Xblitz
Reference: LC-DAE-LC5500GWV-S800
Brand: IMOU
Reference: MIDRIVERC09
Brand: 70MAI
Reference: TS-DP250A-64G
Brand: TRANSCEND
Reference: TS-DP250A-32G
Brand: TRANSCEND
Reference: XB-NIGHT-2
Brand: Xblitz
check_circle
check_circle