- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave - mains power mode, battery operation |
| Nominal power: | 300 W |
| Apparent Power: | 500 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 270 V AC |
| Input frequency: | 45 ... 65 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 8 % - Automatic Voltage Regulator (AVR) (mains power mode) 230 V AC ± 1 % - battery (battery operation) |
| Output frequency: | 50 Hz ± 0.5 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 4 ms |
| Battery: | 12 V (not included) |
| Number of outputs: | 2 pcs - 1 x CEE 7/5, 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Overload Temperature Overvoltage Undervoltage Discharge Short-circuit Overcharge protection |
| Operation state indication: | LED display : Operation modes, Failure signaling, Overload signaling, Work load, Battery charge level, Input voltage, Output voltage |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Automatic Voltage Regulator (AVR) Operation modes : AC (mains power mode), SOLAR (battery operation) Battery charging Voltage Converter (Pure Sine Wave) Solid workmanship |
| Application: | Surveillance Systems Personal Computers network, servers, workstations RTV Household appliances |
| Housing type: | Wall-mounted, hanging |
| Weight: | 3.9 kg |
| Dimensions: | 262 x 225 x 102 mm |
| Manufacturer / Brand: | VOLT Polska |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS650BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT2200EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: AT-UPS2000RT/3-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-2000/LCD
Viite: AT-UPS650R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Tuotemerkki: IPS
Viite: UPS13
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: AT-UPS1500R-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-3000-RT/LCD
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1500-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS850-T-LI/LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS1000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS01/LCD
Tuotemerkki: Green Cell
check_circle
check_circle