- Osta järelmaksuga
Tootekood: WM-60ST-01
Kaubamärk: GEMBIRD
Tootekood: 6031516
Kaubamärk: INTENSO
Tootekood: HC5630/15
Kaubamärk: PHILIPS
| Väljundpinge kuju: | puhas sine-laine - elektrivõrk režiim, puhvri töötamine |
| Nimivõimsus: | 300 W |
| Näivvõimsus: | 500 VA |
| Sisendpinge: | 170 V ... 270 V AC |
| Sisendsagedus: | 45 ... 65 Hz (automaattuvastus) |
| Väljundpinge: | 230 V AC ± 8 % - Automatic Voltage Regulator (AVR) (elektrivõrk režiim) 230 V AC ± 1 % - aku (puhvri töötamine) |
| Väljundsagedus: | 50 Hz ± 0.5 Hz |
| Pinge reguleerimine: | ![]() |
| Sageduse reguleerimine: | ![]() |
| Ülekandeaeg: | ≤ 4 ms |
| Aku: | 12 V (ei sisaldu komplektis) |
| Väljundite arv: | 2 tk - 1 x CEE 7/5, 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Haldustarkvara: | ![]() |
| Kaitsmed: | Klaaskaitse Ülekoormus Temperatuur Ülepinge Alapinge Laeng Lühis Ülelaadimiskaitse |
| Tööoleku indikaator: | LED-ekraan : Töörežiimid, Veateate signaal, Ülekoormuse signaal, Töökoormus, Aku laetuse tase, Sisendpinge, Väljundpinge |
| Põhiomadused: | Automaatne taaskäivitus kui AC taastub Automatic Voltage Regulator (AVR) Töörežiimid : AC (elektrivõrk režiim), SOLAR (puhvri töötamine) Aku laadimine Pingemuundur (puhas sine-laine) Kvaliteetne valmistus |
| Rakendus: | Valvesüsteemid arvutid võrgud, serverid, tööjaamad RTV Kodumasinad |
| Korpuse tüüp: | Seinale paigaldatud, rippuv |
| Kaal: | 3.9 kg |
| Mõõtmed: | 262 x 225 x 102 mm |
| Tootja / mark: | VOLT Polska |
| Garantii: | 2 aastat |
Tootekood: AT-UPS2000S-RT-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS650R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: VI-1500-RT/LCD
Tootekood: ROUTERUPS-30-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: ROUTERUPS-15-POE
Kaubamärk: IPS
Tootekood: AT-UPS1000S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AM5-12T2
Kaubamärk: EMU
Tootekood: PFM3350-2000L
Kaubamärk: DAHUA
Tootekood: UPS03
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: VI-1000/LCD
Tootekood: VI-1000-RT/LCD
Tootekood: AT-UPS650-PLUS
Kaubamärk: EAST
Tootekood: UPS04
Kaubamärk: Green Cell
Tootekood: AT-UPS1500S-LCD
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000R-RACK
Kaubamärk: EAST
Tootekood: AT-UPS2000R/2-RACK
Kaubamärk: EAST
check_circle
check_circle