- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave - Network mode, battery operation |
| Nominal power: | 300 W (continuous operation) / 600 W (max) |
| Input voltage: | 230 V AC |
| Input frequency: | 50 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC - Network mode 230 V AC - battery, battery operation |
| Output frequency: | 50 Hz |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Battery: | 12 V (not included) |
| Number of outputs: | 1 x CEE 7/3 (Schuko) |
| Management software: | ![]() |
| Protections: | Fuse Temperature Overvoltage Short-circuit |
| Operation state indication: | LED diodes : Power, Failure signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Battery charging The converter provides sinusoidal voltage, so it can be used to power interference-sensitive devices Solid workmanship |
| Application: | Central heating pumps Surveillance Systems RTV |
| Housing type: | Wall-mounted, hanging |
| Weight: | 1.84 kg |
| Dimensions: | 283 x 135 x 79 mm |
| Manufacturer / Brand: | Green Cell |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: AT-UPS650-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: AM12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1000BK-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: VFI-3000-TG
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS2000S-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1500/LCD
Viite: AT-UPS2000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: COVER-CORE-ONE-2K+4X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: PFM3350-2000L
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: UT1050EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: AM5-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UT1500EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: UPS13
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: VI-1000-RT/LCD
Viite: AT-UPS1500R-RACK
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle