- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Approximated Sine Wave |
| Power adapter type: | Line-interactive |
| Nominal power: | 1200 W |
| Apparent Power: | 2000 VA |
| Input voltage: | 170 V ... 280 V AC |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz |
| Output voltage: | 230 V AC |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz |
| Transfer time: | 4 ... 8 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 4 ... 6 hours (typical) |
| Battery: | 2 pcs - 12V/9Ah |
| Number of outputs: | 4 pcs CEE 7/3 (Schuko) |
| Protections: | Fuse Overload protection Overcharge protection Discharge |
| Operation state indication: | Built-in LCD display, Sound signaling |
| Main features: | Wide input voltage range Quiet operation |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (non-condensing) |
| Weight: | 12.20 kg |
| Dimensions: | 374.5 x 138.4 x 166.5 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |
Viite: AT-UPS2000-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000R/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1200BK-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS3000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: TM-LI-OFFICEPRO-600-F2
Tuotemerkki: IPS
Viite: COVER-CORE-ONE-3K+6X9AH
Tuotemerkki: COVER
Viite: AM7.2-6
Tuotemerkki: EMU
Viite: VI-1500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: VI-2000-RT/LCD
Viite: UPS01/LCD
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: UT1500EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: VI-2000/LCD
Viite: AT-UPS1500-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS02
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: EP7.2-12T2
Tuotemerkki: EMU
Viite: VI-500/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
check_circle
check_circle