- Vain verkkokaupasta
Viite: WM-60ST-01
Tuotemerkki: GEMBIRD
Viite: 6031516
Tuotemerkki: INTENSO
Viite: HC5630/15
Tuotemerkki: PHILIPS
| Output voltage shape: | Pure Sine Wave |
| Nominal power: | 1600 W |
| Apparent Power: | 2000 VA |
| Input voltage: | 230 V AC ± 25 % |
| Input frequency: | 50 / 60 Hz (auto detection) |
| Output voltage: | 230 V AC ± 10 % |
| Output frequency: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Voltage adjustment: | ![]() |
| Frequency adjustment: | ![]() |
| Transfer time: | ≤ 10 ms |
| Charging time (recover to 90% capacity): | 8 hours |
| Battery: | 3 pcs - 12V/9Ah |
| Estimated battery operation time: | 99 minutes @ 100 W, 43 minutes @ 200 W, 31.5 minutes @ 300 W, 17 minutes @ 500 W, 9 minutes @ 800 W, 6 minutes @ 1000 W, 4 minutes @ 1200 W, 1.5 minutes @ 1600 W |
| Number of outputs: | 3 pcs - 2 x CEE 7/3 (Schuko), 1 x IEC C13 |
| Management software: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Protections: | Fuse Short-circuit Overload Overvoltage - RJ45 Ethernet filter Overcharge protection discharge protection Output voltage filtering DC filter to eliminate interferences - EMI/RFI |
| Operation state indication: | LCD display: operation mode, battery charging level, in/out voltage level, overload indicator, LED diodes, Sound signaling |
| Main features: | Auto restart while AC is recovering Excellent microprocessor control guarantees high reliability COLD START function for manual switch to the battery power supply Automatic Voltage Regulator (AVR) Automatic battery charging in OFF mode self test feature 2 x RJ45 - Input / Output USB 2.0 port - Access from PC Remote management - UPSmart application (included) Configurable alarm Built-in EMI, RFI filter The device works with power supply adapters having Active Power Factor Correction (APFC) |
| Application: | network, servers, workstations Surveillance Systems small servers, DVRs, telecommunication equipment, VoIP working hardware, desktop computers, etc. |
| Housing type: | Tower |
| Operation temp. / Relative humidity: | 5 °C ... 40 °C / ≤ 93 % |
| Weight: | 17.3 kg |
| Dimensions: | 415 x 143 x 215 mm |
| Manufacturer / Brand: | EAST |
| Guarantee: | 2 years |
Viite: PFM3350-1000
Tuotemerkki: DAHUA
Viite: ROUTERUPS-30-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: UPS18-DC
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS1000-LCD
Tuotemerkki: EAST
Viite: VI-1000/R1U
Tuotemerkki: PowerWalker
Viite: AT-UPS2000RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AT-UPS2000RT/2-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: UPS03
Tuotemerkki: Green Cell
Viite: UT1050EG-FR/UPS
Tuotemerkki: CyberPower
Viite: ROUTERUPS-15-POE
Tuotemerkki: IPS
Viite: AT-UPS1500S-RT-RACK
Tuotemerkki: EAST
Viite: AM12-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: AT-UPS650-LED
Tuotemerkki: EAST
Viite: AM18-12
Tuotemerkki: EMU
Viite: VI-3000-RT/LCD
Viite: AT-UPS1200R-RACK
Tuotemerkki: EAST
check_circle
check_circle